Hel | 2017

Tekst i zdjęcia: Arti

Mieszkam relatywnie blisko, ale nigdy nie byłem w "Piekle". Właściwie to byłem wielokrotnie, ale w tym koło Sztumu, więc ilekroć Pomorzanie słyszeli, że nie odwiedziłem jeszcze Helu byli w niemałym szoku. Nie mogłem więc odmówić kiedy kolega z pracy zaprosił mnie na kołchoźniczą wycieczkę na Półwysep Helski. W ten sposób, całkowicie przypadkowo, bo w dniu rozgrywania kolarskiego monumentu "Hell of the North", czyli wyścigu Paryż-Roubaix, wybraliśmy się do naszego rodzimego Helu of the północ of Polska. Zapraszam do krótkiej fotorelacji i polecam to miejsce wszystkim miłośnikom przyrody oraz historii.

Welcome to Hel

TRASA


Inne przygody Drużyny B.

Waplewo Wielkie | 2016

Together again! Wycieczka do Muzeum Tradycji Szlacheckiej w Waplewie Wielkim w wyjątkowym składzie, bo z udziałem weteranów Drużyny B.

Kociewska rundka | 2015

Kociewska rundka czyli zajebiści cykliści - podtytuł tej relacji nieomylnie zdradza jej autora. Zapraszamy do lektury naszych zmagań na kociewskiej ziemi, gdzie startem i metą był Starogard Gdański.

Babi Dół | 2014

Wspólnie z naszym mistrzem pióra Michałem zapraszamy do lektury wycieczkowej relacji pod wszystko mówiącym tytułem: Widziałem kiedyś konia, który spał normalnie... czyli Kaszubski absurd w strugach deszczu.